Telefon
WhatsApp
  • 13 Nisan 2021, 11:25
E-Ticaret Pazaryeri Danışmanlığı

E-Ticaret Pazaryeri Danışmanlığı Alarak İşinizi Büyütün.

İşinizi elektronik ortamdan yaparak daha geniş kitlelere ulaşması sonucu ürün ve hizmetlerinizi daha fazla müşteriye sunmanız mümkün. Tabii geleneksel ticaretten farklı olarak elektronik ortamda yürütülen iş ve işlemlerin standartları bir takım farklılıklar arz ediyor. Elektronik ticarete atılmadan önce bu farklılıklar konusunda bilgi sahibi olmalı, hatta bu konuda size rehberlik edecek uzmanlardan destek almalısınız.

E-ticaret danışmanlığı hizmetlerinin kapsamı, bu yola adımınızı ilk attığınız andan itibaren başlar. Satışını yapacağınız hizmet veya ürün için en ideal web sitesi altyapısı nasıl olmalı, özel bir web otomasyonuna ihtiyacınız var mı, güvenlik sertifikalarınız, ödeme kanallarınız ve çok daha fazlası… E-ticaret dünyasında yerini alacak mağazanızın inşası ve tasarımından sonra, ürünlerinizi en doğru şekilde raflara yerleştirmek geliyor. Geleneksel ticarette ürünün satılmasını sağlayan unsur sizin satış yeteneğinize bağlıydı. E-ticarette müşterinizle yüz yüze gelemeyeceğiniz için ürününüzün nasıl sunulduğu, sitenizin müşteriniz için ne gibi kolaylıklar sağladığı gibi birçok detaya dikkat etmeniz gerekecek.

İnternet üzerinden e-ticaret yaparak para kazanmak bir çok kişinin ilgisini çekmektedir. Burada iki ayrı model tercih edilmektedir. E-ticaret sitesi kurmak veya pazar yerlerinde (N11, Hepsi Burada, Gitti Gidiyor, Trendyol, Amazon, Etsy, Ali Express vb.) sanal mağaza açmak.

Biz her iki modeli de tavsiye ediyoruz. Hızlı sonuçlar elde etmek için pazar yerlerinde sanal mağaza açma ve yönetmeye öncelik verilmelidir. 

Esnet Bilişim E-Ticaret Ekibi olarak Trendyol, N11Hepsi BuradaGitti GidiyorAmazon Türkiye gibi ulusal pazar yerleri yanında AmazonAli ExpressEtsy gibi uluslararası pazar yerlerinde de sanal mağazacılık konusunda destek vermekteyiz. 

E-Ticaret Danışmanlığı Nereden Alabilirim?

Esnet Bilişim olarak e-ticaret konusunda markanızın oluşturulmasından itibaren e-ticaret sektöründe bir oyuncu olarak yer almanız için tüm süreçlerde danışmanlık ve teknik hizmetlerimizle destek veriyoruz. Siz de işinizi internet ortamına taşıyarak e-ticaret danışmanlığı almak için bir an önce bizimle iletişime geçin.

Esnet Bilişim Yazılım ve E-Ticaret Danışmanlık Ajansı

+90 222 606 0650

İstiklal Mh. Demirciler Sk. No:17/A Lens Office K.2 D.4 Odunpazarı/ESKİŞEHİR

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0222) 606 0650

BİZ SİZİ ARAYALIM